Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

10' Tyski Festiwal Capoeira 2022

Tychy
Cześć Capoeira!
Wakacje w pełni, ale zdecydowanie wolimy poinformować Was wcześniej nt. naszego wydarzenia żebyście bezpieczenie mogli sobie zaplanować w nim udział 🙂
Zatem najważniejsze wydarzenie Capoeira w Tychach w 2022 roku przed nami!
Jest to dla nas już 10’ edycja Tyskiego Festiwalu Capoeira na którym czeka Cię masa treningów prowadzonych przez najlepszych Capoeiristas, mnóstwo roda (czyt. hoda) oraz pełno okazji do poznania ludzi przepełnionych pozytywną energią i pasją. W związku z tym, że jest to jubileusz planujemy abyście jeszcze bardziej poczuli nasz brazylijski klimat!
Po raz kolejny wydarzenie będzie koordynowane przez brazylijskiego mistrza Mestre Nem, który będzie przeprowadzał seminaria wspólnie z zaproszonymi przez nas gośćmi!
W trakcie trwania 10' Tyskiego Festiwalu Capoeira odbędzie się również ceremonia Batizado e troca de cordas dla wszystkich ćwiczących z miasta Tychy, Olkusz oraz Zabrze (ceremonia otrzymania swojego pierwszego, jak i kolejnych stopni).
Jak już pewnie wiecie 10' Tyski Festiwal Capoeira ma charakter otwarty także każda osoba trenująca Capoeira może w nim uczestniczyć i rozwijać się wspólnie z nami!
Lista gości w budowie, ale chcemy Was w tym roku pozytywnie zaskoczyć 🙂
Na bieżąco śledźcie to wydarzenie, klikając „wezmę udział” a będziecie wiedzieć co czeka nas w tym roku 🙂
Więcej informacji:
Professor Boca
boca@camangula.pl
tel. 506 471 696
www.capoeira.tychy.pl

Pozostałe wydarzenia